Komplexní správa nemovitostí dle požadavků vlastníka na základě konkrétní mandátní smlouvy s tím, že rozsah služeb si stanoví vlastník (obec, město).

V současné době spravujeme pro obce a města nájemní domy s bytovými i nebytovými prostory, penziony pro seniory, správní  i administrativní budovy, domy služeb.

Jedná se o komplexní správu daných nemovitostí od stavebně technických záležitostí přes řešení nájemních vztahů, zajišťování služeb (úklid, bezp. služba, provoz výtahů a jiné) až po účetnictví a archivaci souvisejících písemností.

Zastupujeme vlastníka při předávání a přebírání nájemních prostor včetně vypracování předávacího protokolu a nájemních smluv.

Svým klientům umožňujeme ON-LINE přístup do evidence předpisů a plateb nájmu a záloh na služby.

Outsourcing

Svěřte SPRÁVU svých NEMOVITOSTÍ zkušenému týmu! Ať se jedná o bytový dům, dům s byty i nebytovými prostory, či jiné komerční nemovitosti a průmyslové areály. Naše společnost se správou nemovitostí zabývá již od roku 1992, spravujeme nemovitosti pro klienty širokého spektra - pro města, fyzické i právnické osoby, společenství vlastníků, bytová družstva ....